KURUMSAL

Hakkımızda

1986 yılında Karacabey eşrafından Faik ORUÇ tarafından kurulan firmamız çok kısa zamanda Zirai İlaçlama Makinaları imalatında başta Karacabey ve Köyleri olmak üzere sektörde lider olma vasfına bürünmüştür.
Kurumsallaşma adına bir çok ilki başaran firmamız ORUÇ ibaresini markalaştırmak ve rahmetli Faik ORUÇ'u ölümsüzleştirmek adına markasını tescili ettirmiştir.
2002 yılında Hamdi ORUÇ tarafından devralınan Oruç Makina, 20 yıla yaklaşan geçmişini ve iş deneyimini bir dım daha ileri götürerek Zirai Alet İmalatı, Damlama-Sulama Sistemleri imalatı, bakım ve onarımı ile çiftçimizin yanında olmuştur.
Çiftçimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına aynı zamanda Yedek Parça hizmetide veren firmamız Müşteri Memnuniyeti, Kalite ve Uygun Fiyat anlayışından asla ödün vermeyecektir.

Vizyonumuz

Çalışanları ile birlikte; kuşaklar boyu varlığını sürdüren, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve teknoloji geliştiren, teknik gücünü daima çiftçimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda arttıran lider bir marka olmak.